۰۲۶۳۴۵۶۳۸۱۵
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

املاک در شاهین ویلا کرج | املاک کرج هوم بهترین املاک در شاهین ویلا کرج

املاک در شاهین ویلا کرج

املاک در شاهین ویلا کرج | املاک کرج هوم در شاهین ویلا | بهترین مشاور املاک شاهین ویلا | خرید و فروش ملک در املاک شاهین ویلا | خرید و فروش آپارتمان در املاک شاهین ویلا کرج | خرید و فروش خانه در املاک در شاهین ویلا کرج 

املاک در شاهین ویلا کرج | یکی از بهترین املاک در شاهین ویلا کرج می باشد که بهترین ملک ها و آپارتمان های منطقه را در این املاک معرفی می کنند. دارای فایل های بسیار زیاد می باشد.

بهترین املاک در شاهین ویلا کرج

یکی از پر کارترین و بهترین مشاورین املاک در منطقه شاهین ویلا املاک کرج هوم می باشد که دارای مشتریان فراوان بخاطر برخورد مناسب با مشتریان می باشد.

خرید و فروش و قیمت آپارتمان در املاک شاهین ویلا کرج

خرید و فروش آپارتمان و استعلام قیمت آپارتمان در املاک کرج هوم در شاهین ویلا می باشد.

املاک چیست ؟

املاک چیست؟ به تمام ملک های منقول و غیر منقول املاک می گویند.
البته ملک هایی مثل زمین های صنعتی ، زمین مسکونی ، مواد معدنی ، چاه ، ساختمان ها ، محصولات کشاورزی و … جزء املاک محسوب می شوند.

 

معنی املاک در بین مردم :

در بین مردم واژه املاک فقط به خانه و مسکن و یا آپارتمان و مغازه اطلاق می شود اما این تصور اشتباه است.
همه ملزومات و مکان هایی که در کنار یک ملک قرار دارد و قابل بهره برداری می باشد مانند چاه آب و دامپروری و معدن و زمین کشاورزی هم در این گروه قرار می گیرد.

واژه املاک :

یک واژه کلی است که به همه مستغلات و کسب و کار هم تعلق دارد و همچنین به کسی که در زمینه خرید و فروش و امور ملکی باشد هم املاکی می گویند.

 

بهترین املاک در کرج:

از بهترین املاک در کرج املاک کرج هوم در شاهین ویلا می باشد.

 

املاک برتر در شاهین ویلا کرج :

املاک کرج هوم با توجه به برطرف کردن نیاز مشتری یکی از برترین ها در مشاورین املاک در شاهین ویلا می باشد.

 

کارشناسی ملک چیست؟

کارشناسی ملک شامل سه بخش کلی است:
• ۱ – مکان ملک Location یا به اصطلاح محله.
• ۲ – ساختمان و مشاعات ملک)اگر ملک مورد نظر ساختمان باشد(.
• امکانات داخل واحد)اگر ملک مورد نظر ساختمان باشد(.
– بررسی مکان ملکLocationیا به اصطلاح محله:مهمترین عامل تعیین کننده قیمت ملک، مکان ملک است
مشخصات محله
• شناسایی عوامل مزاحم در محله :

یک فاکتور منفی برای محله تلقی می گردد و روی قیمت شن تاثیر منفی می گذارد.
• برر سی کلی محله از لحاظ اداری بودن یا مسکونی بودن:

به طور مثال محله جردن محله ای اداری محسوب شده و برای سکونت استقبال چندانی نمی شود. مزیت بودن یا منفی بودن این مورد بر تزی به نزاه خریدار دارد.
• دسترسی تردد محله:

نزدیک بودن به مراکز حمل و نقل و داشتن راه های ارتباطی مناسب از مزیت های محله محسوب می شنود و باعث افزایش قیمت ملک می گردد. اما نزدیک بودن غیرمنطقی مثل فاصله چند متری ملک با ایستگاه مترو یک عامل منفی محسوب می گردد.
• فضای سبز:

فضای سبز اگر بزرگ باشد نظیر پارک های وسیع مثل پارک لاله در تهران به علت ایجاد سر و صدا و شلوغی و همچنین تردد افراد معتاد به عنوان یک فاکتور منفی لحاظ می گردد. اما اگر فضای سبز به صورت یک فضای کوچک داخل محله باشدمی توان بعنوان یک مزیت در نظر گرفت و روی قیمت ملک تاثیر مثبت دارد.
• نوساز یا قدیمی بودن محله:

هر چقدر محله نوسازتر باشند و سناختمان ها جدید با شندبعنوان یک مزیت محسوب شده و روی قیمت تاثیر مثبت می گذارد.
• تشخیص مرز محله ها:

قیمت هر محله با محله ی دیگر متفاوت ست. این فاکتور در مرزمحله ها بسیار حائز اهمیت ا ست. تشخیص مرز محله ها با مراجعه به شهرادری و تحقیق میدانی بررسی گردد
• بررسی مسیر کانال های شب و رودخانه ها در محله:

با مراجعه به بخش شهرسازی شهرداری بررسی شود که ایا کانال شب در محله وجود دارد؟ در صورت وجود ایا از زیر ملک موردنظر عبور می کند؟ وجود کانال های اب در ملک به عنوان یک فاکتور منفی لحاظ می گردد. وجودرودخانه در محله به علت ایجاد الودگی و جمع شدن حشرات در محله یک فاکتور منفی محسوب می گردد.
• شیب محله:

شیب دار بودن محله پیاده روی را سخت می کند، در زمستان مشکلات ترددبه وجود می اورد. بنابراین به عنوان یک فاکتور منفی لحاظ می گردد. اما محله هایی مثل ولنجک تهران به علت نزدیک به کوه

بودن شیب دار هستند و یک مزیت محسوب شده و تاثیر مثبت روی قیمت محله میگذارد
• برسی نوع محله:

بعضی محله ها کلا ویلایی هستند یا کلا طبقات مشخص دارند یاقواره ای)همه ی متراژهای موجود یکسان، مثلا همه ۶۰ متری(هستند. بنابراین باید تحقیقمیدانی صورت گیرد تا نوع محله مشخص شده و بتوان تصمیم درستی گرفت. مثلا احداث یکساختمان بلند در محله ی ویلایی نشین تاثیر منفی دارد. ملک در محله های قواره ای به صورتقواره به فروش می ر سد مثلا قواره ای یک میلیارد تومان. در این محله ها باید مبلغ کل را به قواره زمین)متراژ( تقسیم کرد تا مبلغ هر متر مربع بدست اید و منطقی بودن یا غیر منطقی بودن قیمتان بررسی شود.
• وجود برج های مخابراتی و دکل های برق در محله:

به علت ایجاد میدان مغناطیسی سرطان زا در نزدیکی دکل های برق و ایجاد نویز در نزدیکی برج های مخابراتی، وجود انها تاثیرمنفی روی قیمت ملک می گذارد.
• وجود مراکز تامین نیاز در محله:

سوپرمارکت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها و … که برای تامین نیازهای اولیه ساکنین ضروری هستند در صورت دا شتن فا صله ی منطقی از ملک مزیت محسوب می شود. )وجود نانوایی زیر ساختمان مورد نظر یک عامل منفی است.(انتخاب ملک در دو محله: ایا ساختمانی که در یک محله خوب با کیفیت ساخت پایین ساخته شده بهتر ا ست یا ساختمانی که در یک محله ضعیف ولی کیفیت ساخت عالی دارد؟ بایددانست که در خرید ساختمان در واقع قدرالسهم زمین ها خریداری می شود. در ایران بین ۶۰ تا۰۷درصد قیمت ساختمان مربوط به قیمت زمین در ان محله ا ست. یعنی عرصه از اعیان مهم تراست. بنابراین کیفیت محله ذاتاً از کیفیت ساخت با ارزش تر است. همچنین می توان کیفیت ساخت را بهبود بخشید اما کیفیت محله را خیر!

برای مشاهده فایل های مربوط به شاهین ویلا لطفا روی لینک زیر کلیک نمائید.

خرید آپارتمان در شاهین ویلا کرج

مقالات مربوط به املاک و قیمت و خرید و فروش  ملک و آپارتمان :

بازار فروش املاک و مستغلات در شهر تهران

ابزارهای تامین مالی مسکن از طریق بازار سرمایه (با تاکید بر: اوراق رهنی، اوراق سلف موازی مسکن، صکوک وکالت، صندوق زمین و ساختمان و صندوق املاک و مستقلات)

مقالات مربوط به ملک

مقالات مربوط به آپارتمان

مقالات مربوط به املاک

 

نقشه شاهین ویلا در گوگل مپ

نقشه شاهین ویلا در گوگل مپ

مسیر رسیدن به شاهین ویلا در گوگل مپ 

نقشه مسیر کرج به شاهین ویلا در گوگل مپ

نقشه هوایی شاهین ویلا در گوگل مپ

نقشه هوایی شاهین ویلا در گوگل مپ

نقشه شاهین ویلا در نقشه و مسیریاب بلد

نقشه شاهین ویلا در مسیریاب بلد

نقشه خیابان شاهین ویلا در نقشه نشان

نقشه محله شاهین ویلا در نقشه نشان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]